English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

FLY DAY 2009

(0 голоса, среднее 0 из 5)

Нарешті вирішив сьогодні лаконічно написати про осінній ФЛАЙ ДЕЙ в Москві фотки тут
Отже 14 жовтня відправився сам-самький поїздом із засніженого Львова до сонячної(на той час) Москви. Щоб сказати що їхати було довго - всеодно що нічого не сказати. Дорога тягнулась просто вічно, але якось за допомогою книжки мені вдавалося постійно трошки засинати і якось час той вбивався. Як завжди їхало пару п’яних заробітчан, які трохи кумарили, але це було терпимо.
Наступного ранку, 15 жовтня, я прибув до Москви і на пероні мене чекав вже Тяпкін. Ми ще трохи пошарились по Москві. Якраз їздили за мікрофоном для його нового фільму, який так і не відремонтували, а після того на ФЛАЙ ДЕЙ. Місто-гігант-мегаполіс був мені відчутний відразу, ціни їхні мене також трохи присадили.

 

Отже 1-й день
Мій приїзд о 9 ранку і через пару годин я і Гарік прибули на Академічні пруди. Ще з маршрутки було видно прапори, суматоху. Словом люди готувалися. Вийшли. Підходи. І цю двіжуху про яку я думав, мріяв пару місяців я побачив своїми очима. Відразу ж впізнав декількох легендарних людей з на хлистового світу. В цей час бурно проходили екзамени FFF, якраз Володя Тюрін здавав екзамен. Отже, ознайомилися з хлопцями. Рибкін відразу всіх кого можливо запряг на допомогу розвішувати банери та ін. Потім мене запрягли трохи перекладати на екзамени по FFF для Стренера Скогмо і Рафаелло Маскаро. І ми на пару з перекладачкою Галиною перекладали вимоги екзаменаторів для майбутніх кастінгових інструкторів, а це «Расписной» Міша, «Терек»- Льоха з Новосібірска (з ними я активно перекладав), а інших кандидатів перекладала Галя, бо мені хтілося страшенно з усіма побалакати і взяти в руки двухручнік.
Трошки про двухручнік… Побачив – вжахнувся. Взяв в руки – що? як? куди кидати? Що з цим треба робити. Власник цього дива був О. Желтовський і він мені пояснив основи, тут щось кудись почало летіти)).
flydayВідомий всім Клюєв практично не вилазив з води і я вперше побачив завдяки йому що таке дальність закиду і гарні петлі. Потім побачив тренування команди «Питерские перци» - вони взагалі монсти по двухручніку (кинув один з них на 49,85м.).
Під вечір всі успішно здали екзамени, хоч і не всі переконливо, але здали. Я встиг повністю прослухати програму здачі екзамену. Думаю, що за рік інтенсивних тренувань з інструктором цей екзамен можна здати запросто. Це не EFFA і цим все сказано.
Коли темніло я витягнув сало і нашу прозору. Інші теж повитягували що мали з собою. Трошки «поспілкувалися» і пішли доганятися в бар поблизу. Від цін я був в шоці, особливо горілки – 20 дол. за пляшку. Словом, не розженешся) Тому посиділи десь з годинки півтори і поїхали до Гаріка. В нього ще жили три нахлистовики з Новосибірську і я. В метро їхали ледве не вічно. Ще в метро зустрів якогось дивного земляка, ледве відмазався. Я ще був зі своїми лахами з поїзда. Зачуханий, невиспаний, немитий. Але в такі дні цього не помічаєш…
Отже приїхали на зупинку Ігора, він відправив сибіряк до нього, а ми ще пересіли в його машину і поїхали до його друга. Цей друг виявився дуже крутим муховязом. Я відразу витягнув фотік і почав фоткати всіх мух що міг і випитувати все що мені було не єсно. Навіть одну гарну лососеву муху в нього випросив. Попили кави і приїхали вже до Ігора в квартиру. Сибіряки попивали пивко. А я відразу помчав до в муховязальну лабораторію Тяпкіна і пропав у світі матеріалів, гачків, дабінгу… Потім долучився до них. Як завжди вічна тема про нахлист може продовжуватися вічно. Ну до 2-ї сиділи точно. Потім всі розбігалися спати, а ми з Тяпкіним ще до півпятої ранку готували кульочки з матеріалами для змагань по муховязанню. І який там може бути сон… Він відкривав шухлядки і я ще більше прозрівав від кількості матеріалів для мушок в професіонала. Потім я все ж таки вирубився на 2,5 години і знову на Флай дей
2-й день, або продовження першого.
МИ виїхали на машині досить раненько приблизно через 3-4 години після пів п’ятої) і за годину доїхали на місце. Там всюди мінімум годину треба добиратися.
Рибкін вже здавав екзамен по двухручніку, який нажаль не здав. Підтягувався народ з усіх куточків «необятного» екс-СССР. Приїхав Каплун С., Черниш С.(ЕФФА інструктор), Є. Боксер (легендарний нахлистовик і сенсей, головний редактор журналу «Нахлист»), Феско (лососева класика) та купа інших. Проходили змагання (на цьому зупинятися не буду бо все описано на fffc.ru) і була просто класна тусня.
Познайомився з Боксером. Настільки приємний дядя що нема слів, словом сенсей.
В бесідці можна було завжди проготувати каву або чай і випити якогось «горючого», бо моментами бувало дуже холодно. Після обіду наш земляк приготував куліш!
Вечором я, Тяпкін, сібірякі і Тюрін зібралися в «Елки палкі». Смачно поїли, потім поїхали всі разом до хатини Гаріка продовжувати розмову). Я нарешті заліз в душ і трохи відчув себе знову цивілізованою людиною). Всі раненько відносно (2 ночі) пішли спати.

3-й день.
Приїхали зранку свіженькі. Сіяло гарно сонечнко. Літали повсюду шнури. Ігор познайомив мене з Сашою Кібко (інструктор ЕФФА). Саша мені дуже докладно і гарно показав (навіть дозволи на відео зняти) основи по закиду «underhand» двухручним вудилищем. Постійно проходили якісь змагання. Всі спілкувалися, можна було взяти протестувати майже будь яке вудилище. Рибкін додавав особливого жару публіці! Тяпкін ні на хвилину не залишався без уваги новичків і продвинутик кастерів. Сергій Феско показував після обіду майстер-клас по в’язанню лососевої класики (моєї шаленої мрії), а тут мене Гарік нагло забрав і попросив перекладати йому майстер-клас від Рафаелло Маскаро по “skagit” (закид важких приманок двухручніком). Ширина «голови» мене просто вразила. Я спеціально її сфоткав разом із сигаретою.
Останні день був для мене справжнів вибухом в голові, бо стільки інформації про закид я ще в життя немав, але нахвататися треба було по максимуму.
В мене було також багато цікавих розмов із п. Скогмо про життя і його мастерклас по двухручніку.
Ввечері вручали призи переможцям! Там були і наші українці!
Атмосфера була весела і жива! Думаю тут не треба довго пояснювати, бо подібні акції на Закарпатті(р. Віча), Франківщині (р. Свіча) були в такому ж ритмі!

 

 
Регистрация / Вход
  • [Bot]
    [Bot]
  • [Yandex]
    [Yandex]
Сейчас на сайте:
  • 54 гостей
  • 2 роботов
Рыбалка. Сайты о рыбалке. ТОП